Schoolleiding van het Maerlant

De schoolleiding van het Maerlant:

 

Directie:    
Dhr. A. Vink  rector a.vink@maerlant.eu
Dhr. F. Otten  conrector f.otten@maerlant.eu
Dhr. P. Altorf  conrector p.altorf@maerlant.eu
     
Afdelingsleiders:    
Dhr. C. van Helvoort   lwoo+ c.helvoort@maerlant.eu 
Mw. J. de Doelder  vmbo bb/kb klas 2,3,4

j.doelder@maerlant.eu

Mw. K. Ziekman  vmbo-havo-vwo klas 1  k.ziekman@maerlant.eu
Dhr. R. van Erkel  vmbo tl klas 2,3,4 r.erkel@maerlant.eu
Mw. M. van der Meulen  havo klas 2 t/m 5 m.meulen@maerlant.eu 
Dhr. J. Heemskerk  vwo klas 2 t/m 6 j.heemskerk@maerlant.eu
Mw. V. van den Hoogenhoff   leerlingenbegeleiding  v.hoogenhoff@maerlant.eu

 

 

Voor een lijst van alle medewerkers incl. e-mailadressen in PDF-formaat: <klik hier>

<klik hier> voor een personeelsoverzicht incl. pasfoto